Aracı kullandı

Aracı kullandı
Pazar 27.05.2012

F.Bahçe sözleşmesi biten Emre ile masaya oturmadı. Menajer Bulut, "Durum Emre'yi üzüyor" dedi. Bulut: Emre kendini kulübün öz evladı düşünüyor, susuyor

F.Bahçe dış transfer için girişimlerini sürdürürken, iç transferde henüz somut bir adım atmadı. Sözleşmesi biten oyunculardan Emre de çağrı bekleyenlerden biri. Emre geçtiğimiz günlerde, "Kovulmazsam gitmem" diye konuşmuştu.

CRİSTİAN İLE GÖRÜŞÜLÜYOR
Emre'nin menajeri Ahmet Bulut ise "Para konuşur" sözleriyle bir sıkıntı olduğunu gösterdi. Bulut, "Alex ile 6 ay önce sözleşme yenileniyor, Cristian ve Dia'ya teklif yapılıyorsa bu durum Emre'yi yaralar" dedi.

1.7 MİLYONA İMZALAMAZ
"Emre kendini F.Bahçe'nin öz evladı gördüğü için susuyor. Yönetim matematik yapmalı. Emre kalitesindeki bir oyuncunun bonservisi 8-10 milyon euro. 4 yıl anlaşsan yılda 2.5 milyon euro bonservis yapar. Emre 1.7 milyon euro'ya imza atmaz" diye konuştu.

GÖREVİMİ YAPMALIYIM
Emre boşta kalacak oyuncu değil. F.Bahçe ile anşamazsa Emre bir takıma gider. Eğer gitmekte sıkıntı yaşarsa menajer olarak işimi yapmamışım demek.
İstediği parayı kimse vermezmiş, sadece F.Bahçe'de oynarmış. Avrupa'da kimse ile anlaşamazmış. Bunları söyleyenlere sadece gülüp geçiyorum.
Emre şu anda 32 yaşında. Kendine çok iyi bakıyor. Eskisi gibi sakatlık yaşamıyor. Cristian, Aykut'a küfür etmiş. Emre onu uyardığı için suçlu ilan edildi.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN