Emre'ye koşullu anlaşma

Emre'ye koşullu anlaşma
Pazartesi 28.05.2012

F.Bahçe yönetimi, tecrübeli yıldıza en fazla 1.8 milyon euro verecek. Sıkı bir pazarlık yapılacak. Sözleşmede disiplin şartları ön planda olacak. Gereksiz yere kart görürse para cezası alabilecek

F.Bahçe camiası Emre Belözoğlu'nun takımda kalmasını arzu ederken yöneticiler bu konuda titiz bir çalışma yürütüyor. "Kulüp beni istemeyene kadar buradayım" diyen Emre'nin yeteneklerinden emin olan yeni yönetim yıldız oyuncunun disiplin zaafiyetinden ise çekiniyor. Yönetim öncelikle Emre ile para konusunda anlaşmak istiyor. Verilecek rakam ise en fazla 1.85 milyon euro olacak.

SÖZLEŞMEYİ TAZMİNATSIZ FESHETME MADDESİ BİLE VAR
Bu rakamın pazarlıkla artabileceği ancak kesinlikle 1.8 milyon euro'nun üstüne çıkılmayacağı sızan bilgiler arasında. Yeni sözleşmede disiplinle ilgili şartlar ise ön planda olacak. Gereksiz yere kart görürse ağır para cezası alacak. Disiplin ihlallerinde ise ağır cezalar, tazminatsız sözleşme feshetme şartlarına kadar maddeler olacak. Emre'nin ise tüm bunlara ne diyeceği merak ediliyor.

MADRİD PUSUDA
Emre Belözoğlu ile yakından ilgilenen Atletico Madrid kulübü, F.Bahçe'nin transferdeki rotasını yakından izliyor. İspanyol ekibi, Emre'yi kadrosuna katmak için çok istekli.

Volkan DEMİR

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN