Tota müjdesi

Tota müjdesi
Pazartesi 28.05.2012

Site, PSG'nin 'Tota' lakaplı oyuncu için Beşiktaş'la da görüştüğünü duyurdu. F.Bahçe, Lugano'dan sonuç alamazsa Lovren için Lyon'la masaya oturacak

Fenerbahçe, Fotomaç'ın önceki günkü sayısında duyurduğu gibi Diego Lugano'yu geri almak için PSG ile bu hafta içinde masaya oturacak. İddia bu kez Fransız kaynaklardan geldi. Football365 adlı haber sitesi, sarı-lacivertli ekibin PSG ile masaya oturacağını yazdı. Görüşme için alınan randevuda, Fenerbahçe'nin Uruguaylı eski futbolcusunu uygun fiyata geri isteyeceği bildirildi.

HASAN ÇETİNKAYA RESMEN İSTEYECEK
Operasyonu Fenerbahçe adına idari menajer Hasan Çetinkaya yürütecek. Ancak Lugano'nun transferi beklendiği kadar kolay olmayacak. Zira Fenerbahçe'nin karşısında sıkı bir rakip var! Football365, Diego Lugano için PSG'nin daha önce Beşiktaş'la da masaya oturduğunu ve iki kulüp arasında olumlu gelişmelerin yaşandığını yazdı.

LOVREN DE KOLAY DEĞİL; LİVERPOOL PEŞİNDE
Beşiktaş'ın devrede olmasına rağmen, oyuncunun tercihi nedeniyle Fenerbahçe'nin şansının daha yüksek olduğu bildirildi. Site, F.Bahçe'nin PSG'li yöneticilerle görüşmelerden olumlu sonuç alamaması halinde bu kez Lovren için Lyon'la masaya oturacağını, Hırvat savunma oyuncusunda sarı-lacivertlilerin rakibinin ise Liverpool olduğunu yazdı.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN