Azmin zaferi

Azmin zaferi
Salı 29.05.2012

Mehmet Topal'ın bonservisini 5 milyon euro'ya vermeye ikna olan Valencia'lı yetkililerin, Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezonu şampiyon bitirmesi halinde, bu transfere karşılık 1 milyon euro da ekstradan ücret istediği öğrenildi

Valencia'da top koşturan milli futbolcu Mehmet Topal, önümüzdeki sezondan itibaren çok büyük bir ihtimalle sarı-lacivertli formayı giyecek. İspanyol kaynaklı haberler de bu durumu doğrularken, ön libero oynayan 26 yaşındaki futbolcu, kısa bir süre önce Milli Takım kampında Fenerbahçe ile anlaştığını itiraf etmişti.

MENAJERİ DE YALANLAMIYOR
Haberleri yalanlamayan Topal'ın menajeri Batur Altıparmak, Fotomaç'a son sözü Valencia kulübünün söyleyeceğini açıklamakla yetindi. Fenerbahçe'nin, Mehmet Topal için ilk resmi girişimi 18 Şubat 2012 tarihinde yaptığı, o tarihten sonra görüşmelerin karşılıklı olarak sürdüğü öğrenildi.

SON GÖRÜŞME BARCELONA'DA YAPILDI
Operasyonu yürüten yönetici Ali Yıldırım'ın, geçen hafta içinde Barcelona'da Valencia'lı yöneticilerle buluşup işi büyük oranda bitirdiği belirlendi. 5 milyon euro'ya ikna olan İspanyol yetkililerin, F.Bahçe'nin önümüzdeki sezon şampiyon olması halinde 1 milyon euro da bonus istediği belirlendi.

Etiketler mehmet topal, Valencia
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN