Kaptandan al haberi

Kaptandan al haberi
Salı 29.05.2012

Radyo Globo'ya konuşan Brezilyalı: Yönetimin çok büyük projeleri var. Ses getirecek transferler yapılacak. Bazı isimlerle ilgili benim de bilgim var ancak bunu açıklayamam

Tatilini ülkesi Brezilya'da geçiren Fenerbahçe kaptanı Alex, Radyo Globo'ya Fenerbahçelileri heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Ailesiyle Tükiye'de çok mutlu olduğunu belirten yıldız futbolcu, artık kendini bir Türk gibi hissettiğini söyledi. F.Bahçe ile bir yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Alex, "Sonrasıyla ilgili kararımı vermedim. Yöneticilerin benimle ilgili ne düşündüğü önemli" dedi.

TÜRKİYE KUPASI İLE TARAFTARA TESELLİ İKRAMİYESİ VERDİK
"Şampiyonluğu son anda kaçırdık ama 29 yıldır alınmayan Türkiye Kupası'nı müzeye götürerek taraftarımıza teselli ikramiyesi verdik" diyen kaptan aslı bomba sözlerini ise sona bıraktı: "Yönetimimizin gelecek sezonla ilgili çok büyük projeleri var. Ses getirecek transferler yapacaklar, bunu çok iyi biliyorum. Bazı isimlerle ilgili benim de bilgim var ama bunu açıklayamam."

ALEX, YÖNETİMİN KARARINI BEKLİYOR
F.Bahçe ile bir yıl daha sözleşmesi olan futbolcu, kalmaktan yana ancak yönetimin düşüncesinin etkili olacağını belirtiyor.

Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN