Başkanın haberi vardı

Başkanın haberi vardı
Çarşamba 30.05.2012

Daha önce Aziz Yıldırım'ı suçsuz bulan PFDK'nın üç yıl men cezası verdiği İlhan Ekşioğlu dünkü duruşmada, "Kulüpte her yapılan işte başkana haber verme zorunluluğumuz var" dedi

Futbolda Şike Davası'nda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 9'u tutuklu 93 sanık hakkında açılan davanın 16. duruşması dün yapıldı. Duruşmada en çarpıcı sözler ise tutuklu sanık İlhan Ekşioğlu'ndan geldi. Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçında şike yaptığı iddiasıyla yargılanan kaleci Serdar Kulbilge, iddiaları asla kabul etmediğini söyledi. Serdar Kulbilge, Fenerbahçe'ye transferinde İlhan Ekşioğlu'nun büyük payının bulunduğunu belirterek ''Onunla, ben Bursa'da oynarken ilişkimiz başlamıştı, ağabey kardeş gibiyiz'' şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu ise "Serdar ile ilişkim belli. Eğer şike yapmak istesem, araya neden aracı koyayım da direkt söylemeyeyim?" dedi. Ancak Ekşioğlu'nun sonraki sözleri çok çarpıcıydı. İlhan Ekşioğlu, Fenerbahçe'de yapılan her işten başkan Aziz Yıldırım'ın haberi olduğunu belirterek, "Kulüpte her yapılan işi başkana haber verme zorunluluğumuz var" ifadesini kullandı. Hatırlanacağı gibi, PFDK şike ve teşvik davasında, "Fenerbahçe'ye izafe edilemez" diyerek Aziz Yıldırım'ı suçsuz bulurken İlhan Ekşioğlu'na ise 3 yıl ceza vermişti.

Etiketler Aziz Yıldırım
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN