"Fenerbahçe'de bırakmak isterdim"

"Fenerbahçe'de bırakmak isterdim"
Çarşamba 30.05.2012 10:03

A Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Emre Belözoğlu, Atletico Madrid transferini değerlendirerek, "Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyordum; ama bazen arzuladığınız şeyler kısmet olmuyor." dedi.

Bulgaristan'ı 2 - 0 yenen milli takımda kaptan Emre Belözoğlu, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu. Emre, kampın sezon sonu olması itibariyle genç futbolcular için fırsat olduğunu belirterek, "Bu güzel giden kampı sonuçlara da böyle yansıtarak devam ederiz.

Önümüzdeki iki maç eleme maçlarına bizi hazırlayacak daha iyi takımlar. O maçlarda da iyi oyunlar ortaya koyup skor da elde edersek bizim gibi genç bir takıma öz güven kazandıracaktır." ifadelerini kullandı.

İspanya'nın Atletico Madrid takımına transer olan Emre, transferiyle ilgili bir soruya ise "Çok fazla bir şey konuşmak istemiyorum. Kulübüm konuşmamı istemiyor. Ben de kendimi hazır hissetmiyorum. Çok büyük bir takım. Avrupa şampiyonu. 2008 yılında Türkiye'ye geldiğimde futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyordum; ama bazen arzuladığınız şeyler kısmet olmuyor. İnşallah hayırlısı olur benim adıma." cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN