Web Sürümüne Geç

  Bitiren küslük

  Bitiren küslük
  Perşembe 30.08.2012

  Spartak Moskova önünde futbolcular rahat değildi. Sürtüşme Devler Ligi'ne mal oldu. Maç öncesi ise taraftarlar Alex ve Kocaman ikilisini tribüne getirmek için çaba harcadı

  Gaziantep maçında kadın ve çocukların yaptığı "Aykut söyle, Alex nerede?" tezahüratına cevap Spartak Moskova maçında geldi. İkili, taraftarın yoğun isteği üzerine, tribüne giderek sarı-lacivertli futbolseverleri selamladı. Bu esnada ikili oldukça gergindi. Spartak karşısında galibiyetin kaçmasında takım üzerindeki gerginliğin de payı oldukça büyüktü. Alex ile teknik direktör Aykut Kocaman arasındaki gerginlik oyuncular ne kadar belli etmese de takımın üzerine olumsuz etki bırakmıştı. Taraftarlar ve camia yaşanan bu küslüğün Şampiyonlar Ligi'ne mal olduğu görüşünde birleştiler.

  BAŞKAN ANONS YAPSANA
  Maç öncesi tribünlerin tüm dikkatleri Kocaman ile Alex'in üzerindeydi. Taraftarlar, Başkan Aziz Yıldırım'ı devreye sokmayı da ihmal etmedi. Tribünler, "Aziz Yıldırın anons yapsana, Aykut Alex'i buraya yolla" çağrısı da karşılıksız kaldı. Ancak tribünler kararlıydı, maç başlamadan hemen önce seramonide de aynı tezahüratlar yapıldı. Gaziantepspor maçında kadın ve çocukların "Aykut, söyle, Alex nerede?" sorusu nihayet cevabını buldu. İkili zoraki de olsa kulübeden çıkarak, tribünlere geldi ve taraftarları selamladı.

  ALEX 59'DA OYUNA GİRDİ
  F.Bahçe'nin Spartak Moskova ile yaptığı maçta gözlerin üzerinde olduğu Alex, 59'da oyuna dahil oldu. Sambacı, 31 dakika sahada kaldı ve kaleye şut atamadı. 20 kez topla buluştu, 16 pasında 10 isabet sağladı. 8 kez korner atışı için köşeye gitti.

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN