Web Sürümüne Geç

  Alex'e de çok kırgınım

  Alex'e de çok kırgınım
  Cuma 31.08.2012

  "Kendisine 'seni bazen yedek bekleteceğim bana yardımcı ol' dedim ama o yazdıkları ile beni kırdı"

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımda krize neden olan Alex konusunda önemli açıklamalarda bulundu. "Alex de Souza Fenerbahçe'den daha mı önemli" ifadesini kullanan sarı-lacivertli teknik adam, "Ben ne ile uğraşıyorum, millet nelerle uğraşıyor. Ben F.Bahçe'de geleceğin takımını kurmak için bütün gücümle çalışıyorum. Ama bir konu çıkıyor, saçma sapan şeylerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Enerjimizi boş yere harcıyoruz. Bu konular artık son bulmalı" diye konuştu.

  KOLAY KOLAY AFFETMEM
  Daha önce Alex ile yaptığı görüşmelerde kendisini zaman zaman yedek bırakacağını söylediğini vurgulayan Kocaman, "Takımın onun standardında bilgi sahibi olan bir futbolcuya ihtiyacı var. Bu konuda arkadaşlarına yardımcı olmasını istedim. Bana yardımcı olmasını talep ettim. Ancak o attığı tweet'lerle tam tersi yönde hareket etti ve kalbimi kırdı. Bu kırgınlığım da kolay kolay geçmez" dedi.

  KADRO TEPKiSi
  Fenerbahçe taraftarı Spartak Moskova'ya elenilmesinin faturasını teknik direktör Aykut Kocaman'a kesti... Maç sonrası özellikle sosyal medyada tepkilerini dile getiren sarı-lacivertli taraftarlar, Selçuk Şahin'in ilk 11'de sahaya çıkması, Alex ve Cristian'ın yedek bırakılmasına sert tepki gösterdi. Oyuncu değişikliklerinde de geç kalındığını belirten taraftarların bir kısmı Kocaman'ı istifaya davet etti.

  Emre BOL
  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN