Web Sürümüne Geç

  Chelsea'ne bize!

  Chelsea'ne bize!
  Cuma 31.08.2012

  Spartak'a elenen F.Bahçe yine de kadrosunu güçlendirecek. Orta sahadan topu ileriye taşıyacak oyuncu için şartlar zorlanıyor. Fenerbahçe, Essien ve Meireles için kapıyı çaldı

  Spartak Moskova'ya elenerek Avrupa Ligi'nin yolunu tutan F.Bahçe hedef küçültmüyor. Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman'ın yaptığı transfer görüşmesinde "takımı ileriye taşıyacak bir orta sahanın yokluğu" konusunda fikir birliğine varıldı. Kocaman'ın görüşmede, "Bize Xabi Alonso gibi maçta 13 kilometre koşan bir isim lazım" dediği de belirtiliyor. Gündemdeki isimler Essien, Raul Merieles, Tino Costa ve Manuel Fernandes.

  CHELSEA, ESSİEN'İ SATABİLİR
  Fernandes'i Beşiktaş'ın vermemesi, Tino Costa'nın da defalarca "hayır" demesiyle rota Chelsea'ye döndü. İngiliz ekibinde kadroya giremeyen Michael Essien ile Portekizli yıldız Raul Meireles için resmi teklif yapıldı. İngiliz basını Essien'in Fenerbahçe'ye sıcak bakmamasına rağmen 7 milyon pound'luk teklifin Chelsea'yi ikna etmeye yetiğini de yazdı. Ganalı oyuncu ise "Her an her şey olabilir" diyerek mesajı verdi.

  ŞANS BULMAMAK ACI
  Sağ bek dahil her mevkide oynayabileceğini belirten Ganalı, "Sakatlıklar oyunun bir parçası ama şans bulamamak daha acı" diyerek F.Bahçe'ye yeşil ışık yaktı. Diğer Chelsea'li Meireles'in durumu ise Tottenham'a bağlı. İstikrarlı forma giymese de İngiliz ekibi Portekizliyi satmaya sıcak değil.
  Volkan DEMİR

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN