Web Sürümüne Geç

Kıskançlığın cezası

Kıskançlığın cezası
Cuma 31.08.2012

Super Esportes "F.Bahçe, teknik direktörünün kıskançlığının cezasını ödedi. Geç giren Alex golünü attırdı ama yetmedi" dedi. Terra da "Kocaman, Devler Ligi'ni yine evinden izleyecek" yorumu yaptı

F.Bahçe'nin Spartak Moskova'ya elenerek Şampiyonlar Ligi'ne veda etmesi, Brezilya basınında da yankı buldu. Ortak görüş; Alex'i ilk onbirde oynatmayan Aykut Kocaman'ın elenmenin baş suçlusu olduğuydu. Super Esportes, "F.Bahçe, teknik direktörünün kıskançlığının cezasını ödedi. Alex'i oyuna geç aldı. Alex golü attırdı ama F.Bahçe sadece beraberlik alabildi. Bu da Şampiyonlar Ligi'ni getirmedi" derken, Terra, "Ari, F.Bahçe'deki kıskançlığı değerlendirdi. Alex'i 60 dakika yanında oturtan F.Bahçe'nin hocası, Şampiyonlar Ligi'ni yine evinden izleyecek" yorumunu yaptı.

ARİ, ÇIPLAK BIRAKTI; ALEX GİYDİREMEDİ!
SRZD'nin hedefinde de Aykut Kocaman vardı: Alex'in baskısı altında doğru kararlar veremeyen F.Bahçe'nin teknik direktörü, Sow'un attığı golde Alex'in pası veren kişi olduğunu görünce büyük hayal kırıklığına uğradı. OReporter, "Eski Fortaleza'lı Ari, 6. dakikada F.Bahçe'yi çıplak bıraktı. Alex'in 60'dan sonra takımını giydirmek için yaptığı çalışmalar ise boşa gitti" ifadelerini kullanırken, Surgiu ise, "Alex'in 30 dakikalık geri dönüşü de F.Bahçe'ye yetmedi. Alex son senesinde Şampiyonlar Ligi'ni göremeden eve dönecek" satırlarına yer verdi.

BAŞKAN VE HOCA BENİ İSTEMİYOR
Başkan Aziz Yıldırım'ın twitter'dan yorum yapmayı yasakladığı Alex, bu kez BlackBerry Messengar'dan taraftarla sohbet etti. Yine şok ifadeler kullanan kaptan, Aykut Kocaman'ın kendisi ile konuşmadığını belirterek, "Hiçbir randevumu kabul etmiyor. Ama bunun arkasında Başkan da var" dedi. İşte Alex'in söylediği iddia edilen sözler: "3.5 saat kulüpte kaldım. Başkan konuşurken yüzüme bakmadı. 2014'te Fenerbahçe'de bırakmak istediğimi söyledim, ama Başkan, 'Bu kadar uzun süre kalman olanaksız. Kulübün menfaatleri için seni düşünmüyoruz' dedi."

İNANILIR GİBİ DEĞİL; ALEX YİNE YOK!
F.Bahçe-Spartak maçını canlı anlatan Band Radyosu'dan Mauro Beting de, "İnanamıyorum. Alex yine yok. Cristian da kulübede. F.Bahçe, Şampiyonlar Ligi'nde olmak istemiyor" derken, GloboEsporte, "Ari attı Spartak avantaj sağladı. Alex, gemisini kaptan olarak sağ salim limana yanaştırmak istedi ama artık çok geçti. 30 dakika Şampiyonlar Ligi'nde 2 gol için yeterli olmuyor" ifadesini kullandı.

PALMEİRAS BEDAVA KAPACAK
Aykut Kocaman ile kriz yaşayan Alex de Souza'ya talip olan Palmeiras'ın 2 milyon euro bonservis ücretini duyunca geri adım attığı bildirildi.
Brezilya ekibinin, F.Bahçe'ye teşekkür ederek, "Biz Alex'le anlaştık, haziranda sözleşme imzalayacak" dediği öğrenildi. Palmeiras'ın Galatasaraylı Melo'yu da alarak daha önce Cruzeiro'da birlikte oynayan Alex ile Pitbull'u tekrar buluşturmak istediği belirtildi.
Etiketler Alex de Souza
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN