Web Sürümüne Geç

  Yolu Fener'e çıkıyor

  Yolu Fener'e çıkıyor
  02 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:55

  UEFA Avrupa Ligi'nde başarı isteyen F.Bahçe, Chelsea ve Portekizli yıldız ile anlaştı. 29 yaşında orta saha oyuncusu F.Bahçe'ye ilaç gibi gelecek

  UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı olmak isteyen F.Bahçe orta sahaya takviye yapıyor. Essien'in Real Madrid'e gitmesinden sonra F.Bahçe Chelsea'nin diğer orta sahası Raul Meireles'i bitiriyor. Portekizli oyuncu ve Chelsea yönetimi ile yapılan görüşmelerde büyük mesafe alındığı, imzanın an meselesi olduğu öğrenildi. 29 yaşındaki Portekizli futbolcu yeterince şans bulamaması nedeniyle F.Bahçe'ye gelmeyi kabul etti. Meireles geçen yıl Chelsea'de 55 maç oynadı.

  5 MiLYON EURO'YA BiTER
  Raul Meireles ile görüşmeler yaklaşık bir aydır sürüyordu. Chelsea, Meireles'i kadroda düşünmemesine rağmen bonverviste 8 milyon euro'dan aşağı inmiyordu. Portekizli futbolcunun F.Bahçe'den başka talibi çıkmaması üzerine Chelsea geri adım attı. 29 yaşındaki oyuncu için F.Bahçe'nin 5 milyon euro bonservis teklif sunduğu, İngiliz ekibinin kabul ettiği belirtildi. Meireles'in yarın veya salı günü İstanbul'a gelerek imza atması bekleniyor.

  Volkan Demir


  Etiketler Raul Meireles
  Yükleniyor