Web Sürümüne Geç

  Ayağıma kurşun sıkmam

  Ayağıma kurşun sıkmam
  03 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 01:23

  Aykut Kocaman, Sivas'a götürmediği Brezilyalı oyuncu için "Son dönemde antrenman temposu düşük. Kadroda olmamasının temel nedeni bu" dedi

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman maçtan sonra yaptığı açıklamada iki puan kaybettikleri için üzgün olduğunu ifade etti. Zorlu bir maç dönemini geride bıraktıklarına dikkat çeken Kocaman, "Fizik olarak yorucu bir dönem geçirdik. Sahada bunun ufak da olsa izleri vardı. Sivasspor gibi kuvvetli bir takım karşısında girebileceğimiz kadar gol pozisyonuna girdik ve verebileceğimiz kadar da pozisyon verdik. Ancak bir türlü topu içeri sokamadık. Özellikle ilk yarıda çok doğru işler yaptık ama sonuca çeviremedik" dedi.

  Antrenör başarıyı düşünür
  Aykut Kocaman, Sivas'a götürmediği Cristian Baroni konusunda ise şunları söyledi: "Son dönemde antrenman temposu çok düşük. Kadroda olmamasının temel nedeni bu. Şu bilinsin, antrenörler kendi ayaklarına kurşun sıkmazlar. Takımı düşünürler, başarıyı düşünürler. Bu nedenle bir takıma uygulamalar yapabilirler. Antrenör karar verirken, takım uyumu, kulüp otoritesi açısından da değerlendirmek zorundadır. Maalesef bizde özelikle son dönemde eleştiriler çok arttı. Antrenör tercihleri sürekli bir yangın haline getirildi."

  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor