Web Sürümüne Geç

  Devrim

  Devrim
  06 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 01:17

  Görevi devraldığında başkan Yıldırım'dan "tam yetki"alan Aykut Kocaman, oyuncuya endeksli dönemi sona erdirdi. Yerliler de kaliteli olacak yabancılar da

  Alex krizi ve Meireles'in transferiyle bir kez daha F.Bahçe'de "gücünü" kanıtlayan Aykut Kocaman'ın "Devrim yapmadan gitmem" dediği belirtiliyor. Görevi devralırken başkan Aziz Yıldırım'dan "tam yekti" alan Aykut Kocaman'ın "İstediğiniz an istifa ederim" diyerek başkan Yıldırım'a garanti verdiği de biliniyor. "Takım için çalışmayan, disiplinli davranmayan, dengeyi bozan oyuncu kim olsa gönderilecek" diyen Kocaman'ın ilk icraatı Emre Belözoğlu'nun sözleşmesinin uzatılmaması olmuştu.

  GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMIYOR
  Bu değişimin son halkası da Alex de Souza olacak. Kocaman, "Hazır olan, formayı hak eden oynar" diyerek kimseye tavırlı olmadığını da göstermişti. Kocaman camiadan ve taraftardan aldığı tepkiye rağmen bildiği yolda yürümeye kararlı. Tecrübeli hoca kendi aldığı futbolcu da olsa (Cristian gibi) hatasını affetmiyor. Kocaman, "Her devrim sancılı olur. 1.5-2 ay sonra bu takımın gerçek gücü ortaya çıkacak" diyerek eleştirilere yanıt veriyor.

  BÜYÜK SIÇRAMA
  Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS), ağustos ayında dünyanın en iyi futbol takımları listesini açıkladı. Barcelona'nın zirvede olduğu listede F.Bahçe 42 basamak birden çıkarak 62. sırada yer buldu.

  Emre BOL
  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor