Web Sürümüne Geç

  Fener eksik çalıştı

  Fener eksik çalıştı
  06 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 20:39

  Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında oynayacağı Mersin İdman Yurdu maçının hazırlıklarını, akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. İzinli oldukları için dünkü idmanda yer almayan Sezer Öztürk ve Orhan Şam, akşamki antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

  Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, milli takımlara giden futbolcuların yanı sıra sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Krasic, Serdar Kesimal ve dünkü antrenmanı, bileğine aldığı darbe nedeniyle yarıda bırakan genç futbolcu Recep Niyaz katılmadı. Her 3 futbolcunun tesislerde tedavi olduktan sonra kendileri için hazırlanan özel program doğrultusunda çalıştıkları bildirildi.

  ANTRENMANDA 14 FUTBOLCU YER ALDI

  Antrenmanda, milli takımlara giden ve sakat futbolcular nedeniyle 4'ü kaleci 14 futbolcu yer aldı. Kaleciler Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu ve Anıl, futbolculardan Cristian, Alex, Salih Uçan, Selçuk, Semih, Mehmet Topuz, Özgür Çek, Orhan, Sezer, Bienvenu düz koşu ve pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

  Bu arada, Egemen Korkmaz'ın da sakatlığı nedeniyle tedavisinin sürdüğü, tecrübeli futbolcunun da İstanbul'a dönme ihtimali olduğu öğrenildi.

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor