Web Sürümüne Geç

  Umutluyum

  Umutluyum
  06 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 02:17

  Hollanda Milli Takımı formasıyla yarın Milli Takımımız'a karşı ter dökecek Dirk Kuyt, Türk futbolunu övdü, Fenerbahçe taraftarlarına umut dağıttı...

  Hollanda Milli Takımı kampında Türk spor basınının 1 numarası FOTOMAÇ'a konuşan tecrübeli forvet, "Henüz sadece 3 lig maçında oynadım ama hem Fenerbahçe hem de Türk futbolu hakkında çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim" diye konuştu.

  TEK YOL GALiBiYET
  Milli Takımımız'da en çok Fenerbahçeli oyunculardan çekindiğini belirten Kuyt, "Dünya Kupası elemelerine iyi başlamak için de büyük önem taşıyan bir maç oynayacağız. Avrupa Şampiyonası'na katılamayan Türkiye için de turnuvada umduğunu bulamayan Hollanda için de tek yol zafer. İki taraf da kazanmak için her şeyini ortaya koyacak" yorumunu yaptı.

  TARAFTARIMIZ HARiKA
  Hollandalı yıldız, Fenerbahçe konusunda ise "Belki konuşmak için erken olabilir ama hem kendim hem de takımım için gelecekten umutluyum. Kadıköy'de henüz taraftarımızın önüne çıkamadım ancak deplasmanlarda bile farkları hissediliyor. Onlara hak ettikleri mutluluğu yaşatmak için takım olarak yüreğimizi ortaya koyup, ipi göğüslemeye çalışacağız. Oldukça iyi bir ligde mücadele ediyor olsak da her zorluğun üstesinden gelebiliriz" yorumunu yaptı.

  KOLAYSA BİR ARAYA GETİR!
  Eşi Gertrude ve 4 çocuğunun desteği ile Hollanda Milli Takımı'nın idmanlarında son derece moralli görünen Dirk Kuyt'ın tek sıkıntısı ise çocuklarını bir araya getirmek. Aslında durumdan daha ziyade şikayetçi olan baba değil, anne Kuyt... Keza Dirk sahada top peşinde, Gertrude ise kenarda çocukların peşinde bir o yana bir bu yana koşuyor!

  BAYAN KUYT TEMKİNLİ...
  İdmanlar dışında Dirk Kuyt'ı bir an olsun yalnız bırakmamaya çalışan eşi Gertrude Kuyt, Hollanda'nın Milli Takımımız ile oynayacağı maç konusunda yorum yapmaktan kaçındı... Yarınki mücadelenin sonucu konusunda fikri sorulan bayan Kuyt, "Bu benim işim değil. Bu konuda size ancak Dirk yanıt verebilir" ifadesini kullandı.

  Etiketler hollanda
  Yükleniyor