Web Sürümüne Geç

  Bırakıp giderim

  Bırakıp giderim
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:24

  "Takımın en iyilerinden birisiydim, neden oynamadığımı anlayamıyorum Daha fazla yedek kalırsam menajerim benim için takım aramaya başlar"

  İKİ MAÇTA HİÇ ŞANS BULAMADI
  Sarı-lacivertli ekipte Alex ve Cristian krizlerinden sonra şimdi de Stoch krizi patlak verdi. Fenerbahçe'nin bu sezon oynadığı 6 resmi maçın sadece 2'sinde (Elazığ ve ilk Vaslui maçı) ilk 11'de saha çıkan, Gaziantep ve Spartak'la yapılan ilk karşılaşmada ise hiç görev olmayan Slovak yıldız, "ayrılma" sinyalleri verdi. Milli takım kampında Sport KY'nin sorularını yanıtlayan Stoch, neden yedek kaldığını kendisinin de anlamadığını belirtirken, "Oysa geçen sezon benim için harikaydı. Takımın en iyi isimlerinden biriydim" şeklinde konuştu.

  BU DURUMA FAZLA GÖZ YUMMAM
  Stoch, şöyle devam etti: "Hocam benimle sürekli olarak konuşuyor. Söylediklerini yapmaya gayret ediyorum, sürekli çalışıyorum ama henüz istediğim şansı bulamıyorum. Sanırım çalışmam yeterli görülmüyor. Forma için savaşmaya devam edeceğim fakat daha fazla yedek beklemek istemiyorum. Bana karşı ilgisizlik uzun sürerse, bu duruma göz yummam. Menajerim benim için takım aramaya başlar." Stoch, yeni Fenerbahçe'ye yapılan yeni transferler için ise, "Benim durumumla ilgili değil. Doğrusu çok da ilgilenmiyorum" dedi.

  HOCAMLA SORUNUM YOK
  Stoch, BlackBerry'den atıldığı iddia edilen ve Aykut Kocaman'ı hedef alan mesaj hakkında, "Böyle bir mesajım olmadı. Orada sadece özel bir durumumu paylaştım. Benim tüm hayatım futbol değil ki. Kim ve neden böyle bir saçmalığı haber yapar bilmiyorum" ifadesini kullandı. Yetenekli futbolcu, Fenerbahçe'de kimseyle sorunu olmadığını söyledi.

  Etiketler Miroslav Stoch
  Yükleniyor