Web Sürümüne Geç

  Ne yaptın oğlum

  Ne yaptın oğlum
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:48

  Meireles: Ronaldo'ya İstanbul'un güzelliğini ve F.Bahçe'yi anlattım. Söylediklerimden çok etkilendi...

  2014 Dünya Kupası elemelerinde bugün Lüksemburg ile deplasmanda karşılaşacak olan Portekiz Milli Takımı'nda, Fenerbahçe'nin yeni transferi Raul Meireles ile Real Madrid'in süper yıldızı Cristiano Ronaldo, plajda bol bol güneşlendi. İki oyuncu milli takımı takip eden basın mensuplarınınn ilgi odağı olurken, Ronaldo'ya "Seni Raul'le pek sıkı fıkı gördük. Öyle uzun uzun ne konuştunuz" diye soruldu. Ronaldo'nun cevabı ise "Sürekli konuşan Raul'du, size o anlatsın" şeklinde oldu.

  DÜNYANIN EN FANTASTİK KENTİNDEYİM
  Meireles gazetecilere "Cristian'a yeni hayatımı anlattım" derken, detayları şöyle aktardı: "Bana şaşkın bir yüz ifadesiyle Chelsea gibi bir takımdan neden Fenerbahçe'ye gittiğimi sordu. Ona Fenerbahçe'nin çok büyük bir kulüp olduğunu söyleyip, İstanbul'un güzelliklerini anlattım. Gerçekten çok etkilendi. Elbette maddi şartların güzelliğinden de bahsettim. Bana şanslı olduğumu söyledi. Gerçekten de öyleyim. Dünyanın en fantastik kentinde yaşayacağım."

  'KALIRIM' DİYE UMUT ETMİŞ
  Fenerbahçe camiası, Raul Meireles'in gelişini memnuniyetle karşılarken, transferin Spartak'a elendikten sonra yapılışı ise eleştiri konusu olmuştu. Bunun nedeni anlaşıldı. Meireles'in, Premier Lig'de kalma adına Ada'da transferin bittiği son güne kadar beklediği belirlendi.

  Yükleniyor