Web Sürümüne Geç

  Sow yeni başlıyor

  Sow yeni başlıyor
  09 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:45

  Senegalli yıldız, Fenerbahçe'de daha yapacak çok işi olduğunu söyledi

  Sarı-lacivertli ekibin siyahi yıldızı Moussa Sow, F.Bahçe Gazetesi'ne çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sakatlandıktan sonra takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlere anlam vceremediğini belirten Sow, "Ben buraya daha yeni geldim, gayet başarılı bir yarım sezon geçirdim, kritik goller attım ve benden beklentiler var. F.Bahçe'de çok mutluyum, arkadaşlarımı çok seviyorum, şimdiden taraftarlarımızla güzel bir ilişkim var. Fenerbahçe taraftarı her şeyi hak ediyor. Fenerbahçe'de yapacak çok işim var, burada şov daha yeni başlıyor" dedi.

  NE KADAR DOĞRU BİR KARAR VERDİĞİMİ, ÇABUK ANLADIM
  Senegalli yıldız, Avrupa'nın önemli kulüplerinin peşinde olduğu dönemde neden F.Bahçe'yi tercih ettiğini şu sözlerle açıkladı: "Fenerbahçe'nin bana olan ciddi yaklaşımı beni ve ailemi çok etkiledi. Büyüklüğüyle, hedefleriyle, kulüp yapısıyla, diğer spor branşlarındaki yatırımı ve kulübün her alandaki iddiasıyla Fenerbahçe'da futbol hayatıma devam etmek beni heyecanlandırdı. Buraya adımımı attığım andan itibaren ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım."

  BİZE GÜVENİN
  F.Bahçeli yıldız Sow, sarılacivertli taraftarlara umut dağıttı. Takım olarak hedeflerinin her zaman büyük olduğunu belirten Senegalli forvet, "Taraftarımızdan tüm takım olarak en büyük isteğimiz şu; "Bu takıma inanmaları, güvenmeleri. Biz büyük bir kulübüz. En zor anlarda bile tüm branşlarda görev yapan sporcuların nasıl mücadele verdiğini herkes gördü. Bunu hiç unutmasınlar. Biz gereken çalışmaları yapıyoruz. Takımın oturması için zaman gerekiyor. Türkiye Ligi'nde de Avrupa Ligi'nde de şampiyonluk tek hedefimizdir. Bunu yapacak kalitemiz var. Biz birlikte güçlüyüz, bunu kimse değiştiremez!.. Fenerbahçe Taraftarı, insanı hayrete düşürücü bir atmosfer yaratıyor, bunu hiçbir şeyle kıyaslayamam!.."

  BÜYÜK TAKIMIZ
  Sarı-lacivertlilerin başarımlı forveti Sow, F.Bahçe'de forma giyen her futbolcunun özel olduğunu dile getirdi. Senegalli golcü, "Fenerbahçe'nin istediği, transfer ettiği her oyuncu değerlidir. Bu formayı öyle kolay kolay herkes giyemez. Neredeyse tüm futbolcularımız ülkelerimizin milli takımlarında görev yapıyoruz. Türk Milli Takımı'nda 7-8 tane Fenerbahçeli oyuncu var, gidemeyenler de hep potansiyel milli oyuncular. Biz büyük takımız, çünkü adımız F.Bahçe!"

  O BİZİM BABAMIZ!
  Fenerbahçe'nin Senegalli yıldızı Moussa Sow, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'dan övgüyle bahsetti. Sarı-lacivertli ekibin başkanının, yeniden kulübün başına geçmesinin kendilerini pozitif yönde motive ettiğini ifade eden tecrübeli futbolcu, "Hiç şüphe yok ki, başkanımızın yeniden koltuğuna oturması bizi çok mutlu etti. Başkanımız Aziz Yıldırım bizim için tam bir aile babası. O yokken bir kişi eksiktik. Şimdi ise tamamız. Birlikte olmak çok güzel!" ifadesini kullandı. Sow'un bu ifadeleri, Fenerbahçe camiasında da büyük takdir topladı.

  Etiketler Moussa Sow, Fenerbahçe
  Yükleniyor