Web Sürümüne Geç

  İki idmanla ilk onbire

  İki idmanla ilk onbire
  10 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 23:08

  Raul Meireles, ayağının tozuyla Mersin maçına çıkacak

  F.Bahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, yeni transfer Meireles'i Mersin maçında ilk onbire koyacak. Kocaman'ın bu maçtan üç gün sonraki Marsilya sınavında Meireles'ten faydalanmayı düşündüğü ve bu sebepten dolayı takıma olan uyum sürecini hızlandırmak adına Portekizli yıldızı pazar günü sahaya süreceği bildirildi.

  YENİ SİSTEMİ DENEYECEK
  Portekiz Milli Takımı ile kampta bulunan Meireles'in perşembe günü Türkiye'ye döneceği ve takımla sadece iki idmana katıldıktan sonra sahaya çıkacağı belirtildi. Kocaman'ın takımın yeni oyun sistemini de deneyeceği Mersin karşılaşmasında sakatlıkları bulunan Sow ve Milos Krasic'in yerlerine ise Semih ve Stoch'u görevlendirebileceği bildirildi.

  ÇİFT FORVETTEN VAZGEÇMİYOR
  Sakatlığını atlatan ve bugünden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağı belirtilen Volkan Demirel'in yeniden kaleyi devralması beklenirken, Gökhan Gönül, Yobo, Egemen ve Hasan Ali'den oluşan savunma kurgusu değişmeyecek. Ortanın solunda Stoch, sağında Mehmet Topuz, göbekte Topal ve Meireles, ileri ikilide ise Semih-Kuyt'ın görev yapması bekleniyor.

  Etiketler Raul Meireles
  Yükleniyor