Web Sürümüne Geç

  'Gitmem' demedi

  'Gitmem' demedi
  11 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 22:39

  "Heykelden haberim yok" diyerek başka bir polemik konusu yaratan sambacı, G.Saray'a gideceği konusunu, "Çok komik" diye yorumladı

  Yedek kalması ve ardından Aykut Kocaman'ın kendisini kıskandığını tweet'te paylaşmasıyla zirveye çıkan Alex krizinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Çocuklarının okul ücretlerinin sadece ocak ayına kadar olan bölümünü yatıran Alex'in devre arasında gideceği haberleri de sıkça yazılmaya başlandı. Alex dün twitter'da hayranlarıyla sohbet ederken geleceği hakkında mesajlar verdi. Taraftarların sorularının hepsine cevap veren Alex, "Ocak ayında gidiyor musun" diye defalarca tekrarlanan soruya ise hiç yorum yapmadı, görmezden geldi.

  FENERBAHÇE SENDEN BÜYÜK, SÖZLERİNE DİKKAT ET
  "G.Saray'a gideceğin söyleniyor" şeklindeki bir tweet'e, "Çok komik, Türkiye'de sadece F.Bahçe" cevabı veren Alex de Souza yılan hikayesine dönen heykel açılışı için de manidar konuştu. Alex, aylardır ne zaman açılacağı konuşulan heykel konusunda, "Ben bu heykeli hiç bilmiyorum, haberim yok" sözleriyle yeni bir polemik başlattı. Bir taraftarının, "Sen büyük oyuncu, F.Bahçe senden büyük. Sözlerine dikkat et" uyarısına Alex şu cevabı verdi: Haklısın, ben 1 oyuncu.

  KOCAMAN İLE BİRLİKTE ASLA!
  F.Bahçe'ye toz kondurmayan Alex, Aykut Kocaman konusunda ise hiç geri adım atmıyor. Bir taraftarın, "Aykut Kocaman'ın yardımcılığı teklif edilse ister misin" sorusuna anında "İstemiyorum" cevabı verdi. Brezilyalı oyuncu "Sen mi daha iyi futbolcu, Fernandes mi" sorusuna da "Fernandes" yanıtını verdi. Alex, Murat Hacıoğlu için benzer soruya da "Murat Hacıoğlu" cevabı verdi.

  Etiketler Alex de Souza
  Yükleniyor