Web Sürümüne Geç

  G.Saray kupayı alsın!

  G.Saray kupayı alsın!
  11 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:50
  F.Bahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, "İnşallah biz UEFA Kupası'nı G.Saray da Şampiyonlar Ligi Kupası'nı alır ve Süper Kupa'da karşılaşırız. Takım olarak UEFA Kupası'na talibiz" dedi. TRT'ye konuşan ve Mersin maçında oynamak istediğini belirten Volkan, "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz ve toparlanıp kendimize gelmek için biraz zamana ihtiyacımız var. UEFA Kupası'nda sonuna kadar gidebiliriz. Hedefimiz final. Başarı için tek yapmamız gereken buna inanmak. Avrupa'da başarı için artık her şeye sahibiz" ifadesini kullandı.

  ALEX SAYGI GÖSTERMELİ
  Kocaman-Alex gerginliğine de değinen Volkan şunları söyledi: "Patron hocadır. Kimi oynatacağına kendisi karar verir. Yeri geldiği zaman ben de oynamayabilirim, Alex de oynamayabilir. Bu, takımın menfaatleri doğrultusunda alınan bir karardır. Aykut Kocaman'ın kararlarına herkes saygı duymalı."

  TARAFTAR AZ DESTEKLİYOR
  Taraftarla olan ilişkisine de değinen Volkan, "10 senedir bu takımdayım. F.Bahçe'nin en iyi kadrosunun bu seneki kadro olduğunu söyleyebilirim. Başarıya da taraftarın desteği ile ulaşabileceğiz. Taraftar bizi son zamanlarda az destekliyor. Bize her zaman gösterdikleri desteği tekrar göstermelerini istiyoruz" dedi.

  SELÇUK ŞAHİN'E DESTEK
  Taraftarın protestosuyla morali bozulan Selçuk Şahin'e destek veren Volkan, "Saha içinde pas hatası olunca ben de sinirleniyorum ama Selçuk'un ıslıklanması yanlıştı" dedi.

  BAŞKAN İLE İLİŞKİMİZ FARKLI
  Volkan, başkan Aziz Yıldırım ile yakınlıkları hakkında şunları söyledi: Yıldırım'ın benim için çok farklı bir yeri var. Birlikte maç izlememiz bile eleştiriliyor. O nereye çağırsa giderim.

  KUYT SEMPATİK BİRİ
  Yeni transferlerden Kuyt'ı değerlendiren Volkan, "Kuyt enteresan bir adam. Çok cana yakın bir insan. O kadar sempatik bir insan ki çok çabuk kaynaştık" ifadesini kullandı.
  Etiketler Volkan Demirel
  Yükleniyor