Web Sürümüne Geç

  Kuyt'la eşitledi

  Kuyt'la eşitledi
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 01:26

  Volkan'a, ilk 2 yıl için sezon başına 2.8 milyon euro, sonraki 2 yıl için 2.4 milyon euro ödenecek. Maç başına ise 12 bin 500 euro alacak olan Volkan'ın geliri Kuyt'a yaklaştı

  BAĞLILIĞININ KARŞILIĞI
  F.Bahçe yönetimi, her defasında sarı-lacivertli renklere ve Aziz Yıldırım'a saygısını bildiren Volkan Demirel'e müthiş bir jest yapmaya hazırlanıyor. Yönetim, kontratı sezon sonu bitecek olan başarılı file bekçisi için 4 yıllık süper bir sözleşme hazırladı. Volkan'ın da kabul ettiği sözleşmenin şartlarına göre milli kaleci, ilk 2 yıl için sezon başına 2.8 milyon euro kazanacak.

  600 BİN EURO ZAM ALDI
  Volkan'a, sonraki 2 yıl için ise sezon başına 2.4 milyon euro ücret ödenecek, ayrıca maç başına 12 bin 500 bin euro alacak. Böylece şu anda yılda 2.2 milyon euro kazanan başarılı eldivenin geliri, Fenerbahçe'den sezon başına 2 milyon 850 bin euro+ maç başına 17 bin 500 euro alan Dirk Kuyt'ın gelirine çok yaklaşmış olacak. Kuyt'ın Fener'le sözleşmesi ise 3 yıllık.

  KAPTANLIK ONA YAKIŞIR
  Fenerbahçe yönetiminin, Volkan Demirel'e Alex de Souza'dan sonra birinci kaptanlık teklif ettiği ancak milli kalecinin bunu kabul etmediği öğrenildi. Halen ikinci kaptanlık yapan Volkan'ın yöneticilere, "Bu görevi bana layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim ama kaptanlık Kuyt'a benden daha çok yakışır. Takımda herkes onu çok seviyor. Kuyt gerçek bir lider" dediği belirtildi.

  G.SARAY'A SANSÜR!
  Volkan Demirel'in önceki gece TRT Spor'da yaptığı açıklamalarından G.Saray'la ilgili kısmı resmi site tarafından sansürlendi. fenerbahce.org'da yayınlanan açıklamalar içerisinde Volkan'ın sarfettiği "İnşallah biz UEFA Kupası'nı Galatasaray da Şampiyonlar Ligi Kupası'nı alır ve Avrupa Süper Kupası'nda karşılaşırız" cümlesi yer almadı.

  Etiketler Volkan Demirel
  Yükleniyor