Web Sürümüne Geç

  Müjdeler olsun

  Müjdeler olsun
  13 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 21:47

  Mersin maçı öncesinde sakatlıklar nedeniyle sıkıntı yaşayan F.Bahçe'ye iyi haber geldi. Trabzonspor karşılaşmasına ise tam kadro çıkılacak

  VOLKAN-KRASİC RİSKE EDİLMEZ
  Mersin maçı hazırlıklarını sürdüren F.Bahçe'ye sakatlardan iyi haber geldi. Milli takımda sakatlanan Egemen dışında Sow, Volkan Demirel ve Krasic için uygulanan yoğun tedavi programı sonuç verdi. Egemen ile Sow'un hafta sonundaki Mersin maçına yetişeceği açıklandı. Yer çekimini azaltan koşu bandında çalışan Krasic'in de sakatlığının hemen hemen geçtiği, Trabzonspor maçına yetişeceği belirtildi. Doktorların "Riske girerse oynayabilirler" dediği Krasic ve Volkan Demirel'in Mersin'e karşı görev yapmayacakları ve Trabzon'a saklanacakları belirtildi.

  9 OYUNCUNUN YERİ GARANTİ
  Nijerya Milli Takımı'nda sakatlık yaşayan Yobo'nun ise durumunun ciddi olmadığı, Mersin sınavında görev yapabileceği öğrenildi. Aykut Kocaman'ın kadro konusundaki son kararını idmanlardan sonra vereceği belirtiliyor. Ancak Kalede Mert, defansta Gökhan, Egemen, Yobo ve Hasan Ali, orta sahada ise Mehmet Topal, Mehmet Topuz ve Meireles'in yeri garanti. Forması garanti bir başka oyuncu ise Kuyt. Kalan iki forma için Sow, Alex, Stoch, Cristian, Semih, Selcuk, Salih ve Bienvenu arasından tercih yapılacak. Sow yüzde 90 oynayacak. Son isim ise Alex veya Stoch olacak.

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor