Web Sürümüne Geç

  Emre Fener'e geri dönecek

  Emre Fener'e geri dönecek
  14 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 03:19

  "Metris'e geldi 'Sen başka bir yere git rahatla' dedim. Bu bakımdan ayrılması faydalı olmuştur. Ama Emre'ye kapımız her zaman açıktır"

  F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sezon başında ayrılan Emre Belözoğlu ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Emre'yi kendisinin gönderdiğini dile getiren Yıldırım, "Emre'yi 4 yıl önce ben getirdim. Bize katkısı olmuştur. Emre Milli Takım'da maç yapıyor, Fenerbahçe'ye sorun oluyor.
  Fenerbahçe'de maç yapıyor, Milli Takım'a sorun oluyor. Trabzonspor maçında yaşanan olaylar çok kötü. Tekme atıyor, hakem atmıyor. Metris'e geldi 'Sen başka bir yere git rahatla' dedim. Bu bakımdan ayrılması faydalı olmuştur" diye konuştu.

  OLAYLAR BAŞKA BOYUT ALIRDI
  Yıldırım ayrıca Emre'nin takımdan ayrılmasına rağmen ileride kulüp içerisinde görev alabileceğini ve camianın kapılarının sonuna kadar açık olduğunu da şu sözlerle ifade etti: "Yarın öbür gün Fenerbahçe'de başka görevler yapar. Milli Takım'da geçen gün yaptığı şeyleri Fenerbahçeli olarak yapsa olaylar uzardı. Fenerbahçe'nin kapısı Emre'ye her zaman açık."

  Etiketler Emre Belözoğlu
  Yükleniyor