Web Sürümüne Geç

  Lekesizsek havuz sistemi devam eder

  Lekesizsek havuz sistemi devam eder
  14 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 03:02

  "Kulübün büyümesi için havuz sisteminde önümüz kesiliyor G.Saray'ın bizi nasıl gördüğü, ne düşündüğü ile ilgilenmiyoruz"

  Havuz sistemini bu noktaya ben getirdim. Bizde bir sıkıntı varsa benim bu havuz dışında olmam gerekir. Biz havuzun dışında kalmalıyız.
  Biz lekesizsek havuza devam ederiz. Ceza çıkarsa gereği neyse yapılır. Herkes suçlamaya devam edeceklerse 'havuzun dışına çıkarım' dedim.
  Ama devam etmesini istiyorsanız kimse Fenerbahçe hakkında konuşmayacak. Kulübün büyümesi için havuz sisteminde önümüz kesik.
  Galatasaray'ın bizi nasıl gördüğü beni ilgilendirmez. Galatasaray'ın düşündükleri bizi ilgilendirmez. Amatör şubelere 1998 yılından itibaren 256 milyon dolar harcadık. Gelirimiz 155 milyon dolar... Amatörlere 100 milyon dolar açık para yatırdık.

  KAPALIÇARŞI'YA KOŞUYORLAR
  Avrupa'dan basketbol için hakemler geliyor. Adamlar direkt kapalı çarşıya gitmek istiyor. Hediyeler alıyorlar bol bol. Bunu yapmayan kulüp var mı? Peki bu şimdi şike mi? Adam maçı yönetiyor, yeniliyoruz gidiyor. Hepimiz yaşadık bunu. Hakemler alışmış şekilde. Ben bir ara bunları kestim, her maç yenilmeye başladık.

  BU TERBİYESİZLİKTİR, AYIPTIR
  Topuk Yaylası'nda İzzet beyin oğlunun sünneti varmış. İzzet bey daha önce benim dosyamda bilir kişiydi. Beni davet etti. Ben de gittim 1 saat durdum. Ben vebalı falan değilim. Ben kimseyle kapalı kapılar ardında görüşmem. Böyle terbiyesizlik olmaz, ayıp. Kendileri ne yapıyorlar onu açıklasınlar. Bu işler nargile içmeye benzemiyor.
  Etiketler Aziz Yıldırım
  Yükleniyor