Web Sürümüne Geç

  Emre F.Bahçe'ye Arda ile dönecek

  Emre F.Bahçe'ye Arda ile dönecek
  15 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:07

  "Emre'yi yorulduğu için ben gönderdim ama ona kapımız açık" diyen Yıldırım'ın bu sözlerindeki şifrede müthiş bir planın gizli olduğu ortaya çıktı. Buna göre Emre, Atletico Madrid'deki takım arkadaşı Arda Turan'ı ikna edecek ve bu ikili önümüzdeki sezon el ele F.Bahçe'ye gelecek

  Yıllarca G.Saray'da oynadıktan sonra önce Avrupa'ya giden, ardından F.Bahçe'ye gelen Emre Belözoğlu'ndan sonra, sarı-kırmızılı ekibin bir başka sembol ismi olan Arda Turan'ın da aynı rotayı izlemesi için müthiş bir hazırlık yapıldığı belirlendi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın önceki gece NTV Spor'da Emre hakkında söylediği "Ona 'Sen başka takıma git, rahatla' dedim ama Emre'ye kapımız her zaman açık" sözlerinin arkasında müthiş bir planın yattığı ortaya çıktı.

  Buna göre, Emre bir yıl Atletico Madrid'de oynayıp hem kendini toparlayacak hem de takım arkadaşı Arda Turan'ı Fenerbahçe'ye gelmesi için ikna etmeye çalışacak. Önümüzdeki sezon için devreye sokulan bu planın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şimdilik belli değil. Ancak gerek Emre ile Arda arasındaki yakın dostluk, gerek başkan Aziz Yıldırım'ın "Arda aşkı" göz önüne alındığında önümüzdeki yıl çifte transfer bombasının patlaması ihtimali hiç de uzak görünmüyor.

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor