Web Sürümüne Geç

  Fiş henüz çekilmedi

  Fiş henüz çekilmedi
  17 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 01:51

  "Fenerbahçe ile kontratıma sonuna kadar uyacağım, daha sonra ne yapacağımla ilgili kararımı verdim. Benim için bir şok olacak ama herkes ne olacağını görecek"

  Fenerbahçe'nin başarılı ismi Alex de Souza, kariyeriyle ilgili kararını verdiğini açıkladı. Heykelinin açılmasından sonra Brezilya basınının da ilgi odağı olan başarılı futbolcu, Globo gazetesine bir röportaj verirken, heykelinin dikilmesinin kendisini farklı kılmadığını söyledi. Alex "Evet, bir şeyler hissettim ve bu hayatımda çok nadiren hissettiğim bir duyguydu. Kendimi çok özel hissetmiyorum, diğer oyunculardan farklı değilim. Türkiye'ye ilk geldiğim günden beri bana çok iyi davranılıyor. Aslında, henüz kesin olarak ayrılmış değilim. Fiş prizden çekilmedi yani" dedi. Alex, Fenerbahçe'deki geleceğiyle ilgili sorulan soruya, "Kontratım 2013 ortasına kadar devam ediyor ve ben kontratıma sonuna kadar uyacağım. Sonra ne yapacağımla ilgili kararı verdim. Zamanı gelince herkes ne olacağını görecek" şeklinde cevap verdi. Futbolu bıraktıktan sonra ne yapacağı sorulan Alex, emekliliğe geçişin kolay olmadığını belirterek şöyle konuştu: "Kariyerimin sonuna yaklaştım. Bir anda eski futbolcu olacağım. Kafa karışıklığı olacak, uyumak, uyanmak ve eski futbolcu olmak. Benim için büyük bir şok olacak."

  ARADAKİ BUZLAR ERİDİ
  Heykel açılışında Alex'i yalnız bırakmayan Aykut Kocaman, başarılı futbolcuya Sivasspor maçında olduğu gibi yine 11 kişilik kadroda yer verdi. Kadroda bulunmadığı Gaziantepspor maçında taraftarların, "Aykut söyle Alex nerede?" şeklinde tezahürat yaptığı Brezilyalı oyuncu dün de kadın ve çocuk taraftarlardan büyük ilgi gördü.
  Etiketler Alex de Souza
  Yükleniyor