Web Sürümüne Geç

  Marsilya beni iyi tanır

  Marsilya beni iyi tanır
  19 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:32

  "Kurada Marsilya çıkınca çok sevindim. Bir Fransız takımına karşı oynamak güzel olacak. Lille formasıyla 3 Marsilya maçı oynadım, 3 gol attım. F.Bahçe'de de gol atacağım. Marsilya maçıyla Avrupa'ya iyi bir dönüş yapacağım. İyi bir takıma sahibiz, YENECEĞİZ"

  F.Bahçe yarın UEFA Avrupa Ligi'nde Marsilya'yı konuk edecek. Kuşkusuz F.Bahçe'nin en büyük kozu Moussa Sow olacak. Lille formasıyla Marsilya önüne 3 kez çıkan ve 3 gole imza atan Senegalli yıldız, Ajans France Press'e konuştu. Sow, "Kura çekildiğinde Marsilya'yı görünce çok mutlu oldum. Marsilya'yı tanıyorum, rakip olmak nasıldır bilirim" diye konuştu.

  'HAZIRIM' DEDİM
  Marsilya'nın son 5 maçını kazandığını belirten Sow şunları söyledi: "Formdalar, takım oyunu oynuyorlar. Geçen sezondan iyiler. Kolay maç olmayacak, bunu biliyoruz. Defans ve hücum olarak iyi durumdayız. Sakatlığım geçti, hocama 'Hazırım' dedim. Marsilya maçıyla Avrupa'ya iyi bir dönüş yapmak istiyorum.

  ÖZEL SEYİRCİM VAR
  Fransa ve Afrika'dan hayranlarım beni izliyor. Çin'i tercih etseydim unutulabilirdim. F.Bahçe'de böyle bir risk yok. Fransa'ya da kazanmaya gideceğiz. F.Bahçe'ye alışma sürecim kısa sürdü. Birkaç kelime Türkçe saha içinde bana yetti. Attığım gollerle kendimi kabul ettirdim, taraftar beni çok sevdi."

  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor