Web Sürümüne Geç

  Göreceksiniz

  Göreceksiniz
  20 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 01:52

  Aykut Kocaman, Marsilya maçı öncesi iddialı konuştu: "Bu maç benim için değil, F.Bahçe için önemlidir"

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Marsilya maçı öncesi basının karşısına çıktı. "Yarın (bugün) sahada en iyi Fenerbahçe 11'i olacak" diyen Kocaman Mehmet Topal ve Kuy'ın durumlarının idmanda netleşeceğini söyledi. Grupta Fenerbahçe, Mönchengladbach ve Marsilya'nın eşit güçte olduğunu da ekleyen Kocaman, "Zor bir maç olacak. Moralli bir takımla oynayacağız, kazanmak istiyoruz" dedi.

  ÖNEMLİ OLAN FENERBAHÇE'DİR
  "Avrupa'da istikrarı yakalayamadınız" diye bir eleştiriye Kocaman şu cevabı verdi: İstatistik olarak doğru. İlerleyen zamanda bunun tersine döndüğünü göreceksiniz. Önemli olan Fenerbahçe'nin başarısı. Yarınki (bugünkü) maç benim için değil Fenerbahçe için önemli. Avrupa her zaman ligden önce gelir. Güçlü ve derin bir kadromuz var. Bütün gücümüzde mücadele edeceğiz.

  ATSAM DA ATMASAM DA!
  Basın toplantısında Aykut Kocaman'ın yanında bulunan Moussa Sow, sakatlığının geçtiğini söyledi. Senegalli futbolcu, "Ben golcüyüm ve gol atmak için sahada olacağım. Ancak bir golcü sadece gol atmak için sahaya çıkmaz. Takımın bütünlüğüne, takıma katkı yapar, kolektif hareket eder. Takımın bir parçasıdır, takımı için savaşır" dedi. Marsilya'nın güçlü ve formda olduğunu belirten Sow şunları söyledi: Muhteşem bir taraftarımız var. Onların desteğini her an hissediyoruz. Elimizden geleni yaparak galip gelmek istiyoruz.

  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor