Web Sürümüne Geç

  Gruptan çıkarız

  Gruptan çıkarız
  21 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 01:03

  "Değişiklikler sebep değildir. Oyuna girenlerle farklılığı yaratamadık Savunmada sertliği oluşturamadık. Bu kadar kolay kaleye gelmemeliydiler"

  Aykut Kocaman maç sonunda üzgündü. Kameralar önüne geldiğinde, "Son dakika baskıyı yedik. Öyle veya böyle Bekir'in ayağından ton dışarı çıksa maçı 2-1 kazanacaktık" dedi. Tecrübeli teknik adam değişiklikler konusunda sorulan soruya ise "Oyuncu değişiklikleri ana sebep değildir. Bu anlamda küçük küçük de olsa bir sürü etken var. Bunlardan biri de mutlaka değişiklikler. Oyuna aldığım oyuncular beklenen farklılığı yaratamadı. Çok üzüntülüyüz" diye konuştu. Tribünlerin son dakikada "Aykut istifa" diye bağırdıklarının hatırlatılması üzeriye Kocaman, "Duymadım. Bu soruya yanıt vermek istemiyorum. Polemiğe girmemek lazım" dedi. F.Bahçe'nin zorlansa bile bu gruptan çıkacağını belirten Kocaman şunları söyledi: Avantajımızı yitirdik. Takıma büyük destek veren taraftarda hayal kırıklığı vardı. Öyle veya böyle F.Bahçe gruptan çıkar. Ancak taraftarla bağında zedelenme olursa, itici güç olma anlamında büyük bir kayıp yaşanır.

  ELLERİYLE TESLİM ETTİ
  F.Bahçe'nin başında Saracoğlu'nda hiç Avrupa zaferi yaşayamayan Aykut Kocaman'ın kaderi dün de değişmedi.. Tecrübeli hoca 2-0 öne geçilen maçta süper oynayan Alex'i çıkararak bir anlamda kendi zaferine kendisi engel oldu. Kadıköy'de 5 Avrupa maçında galibiyet göremeyen Kocaman, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı. Kadıköy'deki 39 lig maçında yenigi göremeyen Aykut Kocaman, Avrupa maçlarında ise hüsran yaşadı.
  Kocaman istifa etti!

  @derelibusra_: Puan kaybı yoktur, Kocaman vardır.
  @mrtcnk90: Aykut Kocaman hiç 'Football Manager' da mı oynamadın.
  @NergisD1907: Aykut Kocaman, 1965 yılında Alex'e tepki olarak doğdu.
  @kivancaltay: Aykut Kocaman'i gördükce Fatih Terim'e olan hayranligim artıyor.
  @trueorfalselife: Aykut Kocaman'a edilen küfürleri toplasak cehennemin kapılarını açar, o derece.
  @alibal23: Alex'i oyundan alan Aykut Kocaman'ın kafasını yaşamak için en az 10 şişe tiner koklamak lazım.
  @semhh: O kadar yanlış hareketine rağmen Aykut yüzünden yenilmedik, Bekir son dk iceri almasa ne konuscaktık?
  @BarisHaz: Simdi gelecek en iyi haber SON DAKIKA; Aykut Kocaman İstifa Etti " olurdu!!
  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor