Web Sürümüne Geç

  El oğlu affetmez

  El oğlu affetmez
  22 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 02:28

  Ayew son saniyede kafayla beraberlik golünü atarken, aktif alanda 5 Marsilyalı, 4 de Fenerli var. Ayew 1.76, pozisyondaki Yobo ise 1.88

  FUTBOLCULAR GÜNAHSIZ MI?
  F.Bahçe'nin 2-0 galibiyeti koruyamayarak Avrupa Ligi grup ilk maçında Marsilya'yla berabere kalması Aykut Kocaman'ı bir kez daha hedefe oturttu. Peki, kaçan galibiyette futbolcuların hiç mi suçu yoktu? Buna "hayır" demek fazlaca mümkün değil. Marsilya'nın son saniyede Andre Ayew'le attığı golün fotoğrafı, sarı-lacivertli futbolcuların pek de günahsız olmadığını açıkça gösteriyor.

  DERİN UYKUDA YAKALANMIŞ
  Ayew kornerden gelen topa yükselirken aktif alanda 5 Marsilyalı, 4 de Fenerbahçeli futbolcu var. Üstelik Ganalı forveti o sırada rahatsız eden tek isim, kendisiyle birlikte topa yükselen Yobo. Cristian, Bienvenu ve Bekir ise pozisyonu sadece izliyor. Kafayla golü atan Ayew'in boyu 1.76, aynı topa yükselen Yobo'nun ise 1.88. Özetle; Fenerbahçe defansı derin uykuda yakalanmış.

  SADECE İZLEDİK
  Aykut Kocaman, maç sonrası futbolcularına çattı. Oyunun son bölümünde savunma yapmadıklarını, sadece rakibi izlediklerini belirten Kocaman, "Rakibin önünde durmak savunma yapmak değildir. Hamle yapmak lazım. Konuştuklarım kulak arkası edilmiş" dedi.
  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor