Web Sürümüne Geç

  Ari ocakta Fenerbahçe'de

  Ari ocakta Fenerbahçe'de
  23 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:39

  Ari'nin menajeri Galushko: Spartak 6 milyon euro'yu az buldu. Ocakta yeni gelişmeler olur

  Fenerbahçe'de transfer hiç bitmiyor. Transferin son günü Raul Meireles'i alan F.Bahçe, Spartak Moskova'nın Brezilyalı forveti Ari için de atakta. 26 yaşındaki golcü Ariclenes da Silva Ferreira'nın (Ari) menajeri Dennis Galushko, İzvestia gazetesine konuştu. Galushko, "F.Bahçe Ari'yi transferin son gününe kadar istedi. Hatta Ari prensipte kabul bile etti. Ancak Spartak Moskova 6 milyon euro bonservisi az buldu" dedi.

  UZUN VADELİ SÖZLEŞME
  Ari'nin Spartak Moskova'da mutlu olduğunu belirten Galushko şunları söyledi: "F.Bahçe'nin teklifi Ari'yi heyecanlandırdı. Rusya'da mutlu ama cazip teklife hayır diyemez. F.Bahçe'nin 6 milyon euro'luk teklifi yükseltmesi halinde ocak ayında farklı gelişmeler olabilir. F.Bahçe'nin hocasının Ari'yi ısrarla istediğini biliyorum. Uzun vadeli bir sözleşme bile hazırladıklarını duyuyorum."

  ŞARTLARI ZORLAYACAK
  Bienvenu ve Semih'ten bu sezon hiç faydalanamayan F.Bahçe, Ari için şartları zorlayacak. 4 milyon euro bonservisle alınan Bienvenu için takım aranıyor. F.Bahçe yönetimi zararı da göze alarak ocak ayında Bienvenu'yü 2 milyon euro'ya satıp bu parayı Ari'de kullanmak istiyor

  Yükleniyor