Web Sürümüne Geç

  Biraz saygı gösterin

  Biraz saygı gösterin
  25 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 01:15

  Kocaman, şampiyonluk tartışmalarına nokta koydu:

  DEĞERLİ BİR RAKİBİ GEÇTİK
  F.Bahçe'nin hocası Aykut Kocaman, göreve başladığı günden bu yana Kadıköy'de ilk kez Trabzonspor maçında kaybetmeye bu kadar yakın olduklarını söyledi. Kocaman, "Sırtımızda bir kambur olarak görünen psikolojik bir durum vardı. Çünkü Marsilya maçında 2-0'dan 2-2 olmuştu. Bu zihinsel yükle maç öncesi konsantremiz yüksek değildi. Ama kaybetmedik" dedi. Trabzonspor'un kendisini şampiyon ilan etmesiyle ilgili Kocaman şunları söyledi: "Sahada her şeyimizi ortaya koyarak çok değerli bir rakibe karşı değerli bir şampiyonluk kazandık.

  G.SARAY'I DA TAŞIYORLAR
  Trabzonspor'un önemli oyuncuları aynı şekilde G.Saray'da da sürdürüyorlar. Sonunda Mert'in kurtardığı ya da Colman'ın atamadığı penaltı sonucunda ikili averajla şampiyon olduk. Şampiyonluğumuz çok temiz ve hak edilmiştir. Federasyon bunu tescil etmiştir. İlk zamanlar Trabzonsporluların serzenişlerinde belki de haklı olarak bir takım sözleri söylüyor, isteklerde bulunuyordu. Bundan sonra Trabzonsporluların da F.Bahçeli futbolcuların sahada büyük performans ortaya koyarak elde ettikleri şampiyonluğa saygı duymaları bence daha da büyütür onları."

  SEVEREK AYRILIRIM
  Aykut Kocaman, Fenerbahçeli bir taraftar sitesinde kendisine yönelik yer alan "Severek ayrılalım" yazısının sorulması üzerine, konu hakkında bilgisi olmadığını, polemik yaratmak istemediğini kaydetti. Genç teknik direktör "Zamanı geldiğinde severek ayrılacağımdan herkes emin olabilir" şeklinde ifade kullandı.
  Etiketler Aykut Kocaman
  Yükleniyor