Web Sürümüne Geç

  Sokağa çıkamaz

  Sokağa çıkamaz
  28 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:59

  Volkan Ballı, "Aziz Yıldırım hastalıklı ruhtur. Hakkında çok şey biliyorum. Konuşursam sokağa bile çıkamaz" dedi

  F.Bahçe'nin eski İdari Menajeri Volkan Ballı, 7 sene emrinde çalıştığı başkan Aziz Yıldırım hakkında çok sert ifadeler kullandı. Türkiye gazetesine konuşan Ballı, "Aziz Yıldırım hastalıklı ruh! Kesinlikle normal değil. Narsist biri. Sözlükte bu kelimenin karşısında yazan açıklamaların hepsini onda bulabilirsiniz. Şeker hastalığı bahane, o iyi bir insan değil" diye konuştu.

  OLUMSUZ KONUŞANI DÜŞMAN İLAN EDİYOR
  Yıldırım'ın eleştiriye tahammül edemediğini, herkese saldırdığını belirten Ballı, "Hakkında olumsuz konuşanları Fenerbahçe düşmanı ilan ediyor. Yahu herkes mi kötü? Herkes mi düşman? Kimseden korkum yok. Bana bir şey yapamaz, saldıramaz. O kadar çok şey biliyorum ki, konuşursam sokağa bile çıkamaz" dedi.

  KALSAYDIM HAPSE GİRERDİM
  Ballı, kimsenin kendisini görevden almadığını, kendisinin ayrıldığını ifade ederek, "Bugünleri o zamanlardan gördüm ve gittim. Eğer kulüpte kalsaydım, ben de yargılanırdım. Hapiste olurdum" açıklamasını yaptı.

  GERÇEĞİ HERKES GÖRÜYOR
  Aziz Yıldırım'ın etrafındaki kenetlenmenin eridiğini savunan Volkan Ballı, "3 Temmuz'da oluşturulan bir süreç var. İnsanlar artık gerçekleri görmeye başladı" şeklinde konuştu.

  Etiketler Aziz Yıldırım
  Yükleniyor