Web Sürümüne Geç

  İstifa'dan döndü

  İstifa'dan döndü
  30 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:44

  Yenilgiyle çöken F.Bahçe'nin hocası Kocaman'ın, görevi bırakmak istediği iddia edildi

  Şok etkisi yaratan Kasımpaşa yenilgisi, teknik direktör Aykut Kocaman'ı darmadağın etti. Kocaman, maçtan sonra basın toplantısına çıkmazken, yerine yardımcısı İsmail Kartal bu görevi üstlendi.

  BAŞKAN SOYUNMA ADASINA İNDİ
  Kartal, "Hocanın morali çok bozuktu. Yerine beni gönderdi" dedi. Maçtan sonra hareketli saatler yaşandı. Soyunma odasına inen başkan Aziz Yıldırım, futbolcular ve teknik heyetle bir toplantı gerçekleştirdi.

  Futbolculara, "Siz burada kendi aranızda konuşun" diyerek yan odaya geçen Yıldırım'ın, Aykut Kocaman'la ise özel görüştüğü belirtildi. Kocaman'ın, görüşmede başkana istifa etmek istediğini söylediği bildirildi.

  "İSTİFA ETTİĞİNİZ DOĞRU MU?"
  Ancak Aziz Yıldırım'ın, Kocaman'ı görevde kalmaya ikna ettiği iddia edildi. 1.5 saat süren toplantının ardından takım otobüsüne giden Kocaman'a basın mensupları "İstifa ettiğiniz söyleniyor, bu doğru mu?" diye sordu.

  Kocaman bu soruyu yanıtlamazken, asbaşkan Ali Yıldırım "Ayıp" dedi. Volkan ise soyunma odasında yaptıkları konuşmaya değinerek, "Hoca, başkan ve futbolcular durum değerlendirmesi yaptık" diye konuştu.

  VOLKAN: SIKINTI OLDUĞU KESİN
  Volkan, "Tepkileri hak ettik. Sahada kimse kimseye yardım etmedi. Birbirimizden bunun olmamasını istedik. Herkes bir şeyler söyledi. Takımda bir sıkıntı olduğu kesin. Bunu nasıl atlatırız, bunu konuştuk" dedi.

  Emre BOL

  Yükleniyor