Web Sürümüne Geç

  Müşteri değiliz biz

  Müşteri değiliz biz
  30 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:23

  120, 80 ve 40 TL olan yüksek bilet fiyatları isyan ettirdi. F.Bahçeli ve Kasımpaşalı taraftarlar, "Müşteri değil, taraftarız" tezahüratı yaptı

  BİRLİKTE HAREKET ETTİLER
  F.Bahçe ile Kasımpaşa arasında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanan maçta, bilet fiyatlarına gösterilen tepki farklı bir boyutta yaşandı. Mücadelenin 120 (Maraton), 80 (Kale arkası kapalı-misafir) ve 40 TL olan bilet fiyatları; iki takım taraftarlarından da tepki gördü. Kasımpaşa tribününe giren F.Bahçeli ve aralarında Kasımpaşalı taraftarların da bulunduğu gruptan uzun süre şu tezahürat yükseldi:

  TRİBÜNLER BİR ARAYA GELDİ
  "Müşteri değil, taraftarız biz!" Bu tezahüratın yükselmesiyle birlikte, Kasımpaşalı taraftarların bulunduğu diğer tribünler de destek verdi. Taraftarlar tepkilerini zaman zaman "Yönetim istifa" şeklinde tempo tutarak da dile getirdiler. Fenerbahçeli taraftarlar, misafir seyirci tribününe girdikten sonra Kasımpaşa Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz'e, bilet fiyatları nedeniyle küfürlü tezahüratta bulundu.

  YARISI BOŞ KALDI
  Bilet fiyatlarının yüksek olması nedeniyle tribünlerin yarısı boş kaldı. Skor tabelasının bulunduğu kale arkası tribünü tamamen boş kalırken, kale arkasındaki kapalı tribünde ise çok az sayıda Kasımpaşalı taraftar yer aldı.
  Yükleniyor