Web Sürümüne Geç

  Vakit geldi de geçiyor

  Vakit geldi de geçiyor
  30 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:47

  Fenerbahçe, sezonun en kötü futbolunu oynadığı maçta hocasız Kasımpaşa'ya iki farklı skorla mağlup olup kan kaybını sürdürürken, taraftarın bir kez daha istifaya davet ettiği Aykut Kocaman iyice topun ağzına geldi

  Sarı-lacivertliler, lider Galatasaray'ın kaybettiği haftada hocasız Kasımpaşa'yı yenip, puan farkını 1'e indirme hesapları yapıyordu. Alınacak bir galibiyet, Marsilya ve Trabzonspor maçlarında istifaya davet edilen Aykut Kocaman'ı da rahatlatacaktı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve F.Bahçe fırsatı tepti.

  F.Bahçe, kurtuluş gözüyle baktığı maçı 2-0'lık skorla kaybedip ilk yenilgisini alırken, puan kaybı 6 hafta sonunda 9 oldu. Yoğun eleştiriler alan, dün bir kez daha istifaya davet edilen Aykut Kocaman, bu yenilgiden sonra artık iyice topun ağzına geldi.

  Kasımpaşa daha iyi oynamasına rağmen ilk yarıda pozisyonları bulan Fenerbahçe'ydi. 7'de Alex, 21'de Sow'la iki pozisyonu değerlendiremeyen Kanarya, 53'te ise Caner'le gole çok yaklaştı. İkinci yarıda sahanın tek hakimi vardı; Kasımpaşa! Fener'i sahadan silen lacivert-beyazlı ekip, 73'te Uche, 77'de ilk golde asisti yapan Hüseyin'in golleriyle zafere uzandı.

  Yükleniyor