Web Sürümüne Geç

Fener'den Belhanda için ilk sıcak temas

Fener'den Belhanda için ilk sıcak temas
Pazartesi 01.01.2013

Faslı 10 numara için pazarlıklara başlayacak olan Temelli, Fransızları ikna edebilirse cuma günü imzalar atılacak. Fenerbahçe çok büyük bir yıldızı renklerine katmış olacak

Fenerbahçe, Aykut Kocaman'ın transfer listesinde en üst sıralarda bulunan Younes Belhanda için bugün ya da yarın Paris'te Montpellier kulüp yöneticileriyle ilk sıcak teması gerçekleştirecek. Fransa'nın Cannes kentinde ailesiyle birlikte tatil yapan yönetici Ömer Temelli, buradan Paris'e geçerek idari menajer Hasan Çetinkaya'nın da katılımıyla Fransız yetkililerle Belhanda için pazarlığa oturacak. Ömer Temelli'nin, piyasa değeri 15 milyon euro civarında olan Faslı yıldız için pazarlığı 10 milyon euro'dan açacağı, gerekirse 12 milyon euro'ya kadar çıkacağı öğrenildi.

16 LİG MAÇINDA 6 GOL ATTI
Montpellier, Fransa'daki yüksek vergi oranları nedeniyle ayrılmak isteyen Belhanda'yı iyi bir fiyata elden çıkarmaya dünden razı. Paris'teki pazarlığın çok çetin geçmesi beklenirken, anlaşma sağlanması halinde 22 yaşındaki yıldız için resmi imzalar cuma günü atılacak. Bu arada Belhanda'nın transferi için Sow'un da yoğun şekilde çalıştığı gelen haberler arasında. Tatil için Fransa'da bulunan Sow'un geçen hafta Belhanda ile bir araya geldiği ve kendisine İstanbul'u ve Türkiye'yi anlattığı da bildirildi. Montpellier'le 2014'e kadar kontratı bulunan Belhanda, bu sezon 16 maçta 6 gol attı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN