Şampiyonluk tek çıkışımız

Şampiyonluk tek çıkışımız
Salı 01.01.2013

Geçen sezon şampiyonluğu son maçta kaçırdık ama bu sezon son maça kalmadan işi bitireceğiz. Yönetime ve taraftara borcumuzu ödeyeceğiz. Hocamız Aykut Kocaman'ı istifadan güçlükle çevirdik. Çünkü suçlu olan biz futbolcularız. Şampiyonluk artık boynumuzun borcu oldu

F.Bahçe'nin çalışkan oyuncusu Caner Erkin sezonun ikinci yarısında fırtına gibi eseceklerini söyledi. Tecrübeli oyuncu sezonun ilk yarısında beklenmedik puanlar kaybettiklerini, ikinci yarıda bunları telafi etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Caner Erkin geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son maçta G.Saray'a kaptırdıklarını ekleyip şunları söyledi: Geçen yıl yönetimimizi ve taraftarımızı çok üzdük. Aldığımız Türkiye Kupası tesellimiz oldu. Bu sezon taraftara ve yönetime şampiyonluk borcumuz var. Karabük yenilgisi sonrasında istifa eden Aykut Kocaman'a da borçluyuz. Çünkü kötü sonuçların sorumlusu biziz. Hocamızı ikna ederken başarı sözü de verdik. Artık şampiyonluk boynumuzun borcu oldu. Sezonu iki kupayla kapatacağız. UEFA Avrupa Kupası'nda da iddialıyız. Bir seri yakalarsak o kupayı da Türkiye'ye getirebiliriz. Bunlar hayal değil. Taraftarlarımızdan sonuna kadar destek bekliyoruz.

DÜZENLİ BİR HAYATIM VAR
Caner hırslı bir kişiliği olduğunu, yenilgiyi kabul edemediğini belirtip, "Bu nedenle bazen hatalar yapıyorum. Taraftar da bana tepki gösteriyor" diye konuştu. Sorumluluk alarak her yere yetişmeye çalıştığını, çok fazla topla buluştuğu için hata da yaptığını belirten Caner şunları söyledi: "Düzenli bir hayatım var. Güçlüyüm. Nerede görev verilirse en iyisini yapmaya çalışıyorum. Maç içinde saklanmam, arkadaşlarımı zor durumda bırakmam."
Emre BOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN