Web Sürümüne Geç

Aykut Kocaman takımın başında

Aykut Kocaman takımın başında
Çarşamba 02.01.2013 14:51

Fenerbahçe, 11 günlük bir aranın ardından, ikinci yarı hazırlıkları için Can Bartu Tesisleri’nde bugün topbaşı yaptı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman yönetimindeki ikinci yarının ilk antrenmanı saat 11.00'de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Takım bugün akşam saatlerinde hazırlık kampı için Antalya'ya hareket edecek.

Antrenmanda önce sahada oyuncularıyla bir araya gel alan Aykut Kocaman, herkesin yeni yılını kutladı ve öğrencilerine yeni yılda başarılar diledi. Aykut Kocaman daha sonra, Antalya kampı hakkında oyuncularımıza bilgiler verdi.

Basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Çeşitli parkurlardan oluşan ve 20 dakika süren dayanıklılık koşununun ardından, antrenman pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünü de 20 dakika süren dayanıklılık koşusu oluşturdu.

Ligde oynanan son KDÇ Karabükspor maçında sol ayak bileği burkulan Sezer Öztürk, antrenmanda yer almadı. Sezer, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Fenerbahçe, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bugün saat 21.00'de hareket edecek özel bir uçakla Antalya'ya hareket edecek. Sarı-lacivertliler, ikinci yarı hazırlıklarına Belek bölgesinde yapacağı kampla devam edecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN