Web Sürümüne Geç

Buradayım!

Buradayım!
Perşembe 03.01.2013

2'nci yarının ilk idmanı öncesi oyuncuları ile bir araya gelerek yeni yıla dair iyi dileklerde bulunan F.Bahçe'nin hocası, gelecek adına da kritik mesajlar verdi

Karabük yenilgisi sonrası istifasını açıklayan ve başkan Aziz Yıldırım'ın ısrarı üzerine görevine dönen teknik direktör Aykut Kocaman, dünkü idman öncesi takımına duygusal bir konuşma yaptı. Sahada oyuncularını etrafına toplayan Kocaman, "Geçen sezon ilk yarıyı üç kulvarda da iddialı bir şekilde kapatmıştık. Bu kez Avrupa ve kupada çizgiyi korumamıza karşın ligde işler istediğimiz gibi gitmedi. Ancak iyi bir ekibiz ve bugünleri de atlatacağız" ifadesini kullandı.

BİZİ YOĞUN BİR PROGRAM BEKLİYOR
Kocaman, şöyle devam etti: "Hepiniz kaliteli oyuncularsınız. İstifamı geri almamdaki en önemli unsurlardan biri size duyduğum güven ve bana verdiğiniz sözlerdir. Umarım bundan sonra bize yakışmayan bir süreç yaşamayız. Kamp sonrası yeniden iddiamızı ortaya koymalıyız. Bunun için de çok çalışmalıyız. Programımız yoğun olacak. Herkes kendini buna hazırlasın. Antalya'da geniş kapsamlı bir toplantı yapacağım. Hatalarımızı ve yapmamız gerekenleri masaya yatıracağız."

KÖTÜ İZLERİ BİRLİKTE SİLECEĞİZ
İdman sahasında teknik direktör Aykut Kocaman'ı sıcak bir şekilde karşılayan Gökhan Gönül, hocasıyla kısa bir süre sohbet etti. Milli sağ bekin Kocaman'a, "Devam kararınız hepimizi çok sevinirdi. Kötü izleri birlikte sileceğiz" dediği dile getirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN