Web Sürümüne Geç

  Yeniden Dzsudzsak

  Yeniden Dzsudzsak
  Çarşamba 03.01.2013

  Macar Nemzeti Sport, Benfica'nın da talip olduğu D. Moskova'nın kanat oyuncusu için F.Bahçe'nin devreye girdiğini, transferin her an bitebileceğini yazdı

  Kale hariç her mevkiye takviye yapmaya hazırlanan F.Bahçe'de Macar futbolcu Balazs Dzsudzsak da gündeme geldi. Macar gazetesi Nemzeti Sport, Dinamo Moskova'da forma giyen 26 yaşındaki kanat oyuncusu için girişimlerin başladığını yazdı. Gazete, Benfica'nın da talip olduğu Dzsudzsak için F.Bahçe'nin daha avantajlı olduğunu da iddia etti. Aykut Kocaman'ın F.Bahçe'de göreve geldikten sonra transfer listesinin başına yazdığı Dzsudzsak, Rus basınına, "Teklifler var. Tercih hakkım olursa İspanya veya Almanya'yı seçerim" dedi.

  HIZLI, GÜÇLÜ VE ÇALIŞKAN
  Macaristan takımı Debrecen'de parlayan, 2008'de Hollanda'nın PSV takımına transfer olan 1.79'luk Dzsudzsak'ın F.Bahçe'ye de sıcak baktığı belirtiliyor. PSV'den sonra kısa süre Anzhi'de futbol oynayan Dzsudzsak, Dinamo Moskova'da 26 maça çıktı, 4 gol attı. Dzsudzsak kanat bindirmeleri, sürati ve bitmek bilmeyen enerjisiyle dikkat çekiyor. Sözleşmesi 2015'te bitecek Balazs Dzsudzsak'ın piyasa değeri 14 milyon euro olarak gösteriliyor. Hücum hattının her bölgesinde oynayabilen Dzsudzsak her iki ayağını da kullanabiliyor. Aykut Kocaman'ın birkaç bölgede oynayabilmesi nedeniyle Dzsudzsak için ısrarlı davranıyor.

  17 YAŞINDAN BERİ MİLLİ TAKIMDA OYNUYOR
  Dzsudzsak 2003'te Macaristan U17 Takımı'nda kendini gösterdi. U19 ve A Milli Takım'ın da değişmezi oldu. 61 kez milli oldu, 16 gol attı. Dzsudzsak, kısa süre kaldığı Anzhi'de ise 8 maçta forma giydi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN