Belhanda F.Bahçe'de

Belhanda F.Bahçe'de
Cumartesi 05.01.2013

Fransa'dan dün dönen Ömer Temelli, Antalya'ya geçerek başkan Aziz Yıldırım'a rapor verdi; Montpellier ile 11 milyon euro'ya el sıkıştığını belirtti. Transferde son sözü Aziz Yıldırım söyleyecek. Başkan Yıldırım "Tamam" derse Belhanda pazartesi günü İstanbul'a getirilecek

SOLUĞU ANTALYA'DA ALDI
Fenerbahçe ilk transfer bombasını patlatmak üzere. Bir süredir Fransa'da Younes Belhanda için Montpellier kulübüyle temas halinde olan yönetici Ömer Temelli, Türkiye'ye müjdeyle döndü. İdari menajer Hasan Çetinkaya ile birlikte dün ayağının tozuyla Antalya kampına giden Ömer Temelli, burada başkan Aziz Yıldırım'la yaptığı görüşmede Belhanda'da mutlu sona ulaştığını söyledi.

BÜYÜK İNDİRİM YAPTIRDI
Montpellier Başkanı Nicollin ile yaptığı pazarlığın ayrıntılarını anlatan Temelli, daha önce 15 milyon euro isteyen Nicollin'i 11 milyon euro'ya razı ettiğini söyledi. Bu transfer her ne kadar son aşamaya gelse de her zaman olduğu gibi yine son sözü başkan Aziz Yıldırım söyleyecek. Teknik direktör Aykut Kocaman ile görüştükten sonra kesin kararını verecek Yıldırım, "Tamam" derse Belhanda pazartesi İstanbul'a getirilecek ve imza attırılacak.

'AFRiKA'NIN EN iYi ARAP FUTBOLCUSU' SEÇiLDi
Geçen sezon gösterdiği performansla Montpellier'in şampiyon olmasında çok önemli rol oynayan 22 yaşındaki Belhanda'ya Mısır'dan da büyük onur verildi. Al Ahram Al Arabi spor dergisi, "Younes Belhanda'yı Afrika'nın En İyi Arap Futbolcusu" seçti.

FENERiUM'LARDA BÜYÜK HAZIRLIK
Fenerbahçe'de Belhanda heyecanı yaşanırken, Fenerium mağazalarında da büyük hareketlilik başladı. Edinilen bilgiye göre, onbinlerce Fenerbahçe formasının arkasına Belhanda ismi yazılıyor. 10 numaralı formayı giyeceği öğrenilen Belhanda'nın transferi resmiyet kazandığı anda, formalar da Fenerium raflarındaki yerini alacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN