Web Sürümüne Geç

Kuyt'armayan kaptan

Kuyt'armayan kaptan
Pazar 06.01.2013

İstanbul'dan sabah 06.00uçağıyla Antalya'ya gelip idmana yetişen Hollandalı yıldıza Aykut Kocaman ikinci yarıda pazubandı verecek

Alex'in gitmesiyle hem tecrübeli hem herkesin sevip saydığı bir "lider" arayan Aykut Kocaman kararını verdi. Takımın yeni kaptanı Dirk Kuyt olacak.

Kocaman teşekkür etti
Önceki gün oğlunun küçük de olsa bir kaza geçirmesiyle İstanbul'a giden Hollandalı oyuncu sabah 06.00 uçağıyla Antalya'ya dündü, kahvaltıya ve idmana yetişti. Aykut Kocaman tecrübeli oyuncuya gösterdiği hassasiyet ve profesyonellik için teşekkür ederken oğlunun durumunu da sordu. Kuyt küçük oğlunun düşerek küçük bir kaza geçirdiğini, önemli bir şeyi olmamasına rağmen onun ve eşinin yanında olmak istediğini de belirterek kendisine izin veren hocasına teşekkür etti. Bu olaydan sonra bir süredir takıma kaptan arayan Kocaman kararını verdi. Genç oyuncularla yakından ilgilenen, saha içinde de lider özellikleriyle dikkat çeken Hollandalı yıldız sezonun ikinci yarısında kaptan olacak. Resmi açıklama önümüzdeki günlerde yapılacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN