Ve F.Bahçe Belhanda'yla anlaştı...

Ve F.Bahçe Belhanda'yla anlaştı...
Pazar 06.01.2013 13:06

Fenerbahçe, devre arasındaki ilk transferini gerçekleştirdi...

NTV Spor'un son dakika haberine göre Fenerbahçe, Montpellier'de forma giyen Younes Belhanda'yla her konuda anlaşmaya vardı... Sarı Lacivertli ekibin Fransız ekibiyle de Belhanda'nın bonservisi konusunda 12 milyon euro'ya anlaşmaya vardığı ve transferin hafta başında resmiyete kavuşacağı iddia ediliyor.

1990 doğumlu oyuncu şu anda Fas Milli Takımı'nın Afrika Kupası öncesindeki kampında bulunuyor.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA GELDİ
Sarı Lacivertli Kulüp, NTV Spor'un bu haberini yaptığı yazılı açıklamayla yalanlarken, açıklamada yer alan "Henüz sona eren" ibaresi ise yine de bu transferin resmileşmesine çok az kaldığı şeklinde yorumlandı. İşte Fenerbahçe'nin resmi sitesinde yayınlanan açıklamanın tam metni:

Ntvspor'da son dakika gelişmesi olarak "Fenerbahçe, Montpellier'den Younes Belhanda ile anlaştı" şeklinde duyurulan, ardından da bazı görsel ve sosyal medyada bu konuyla ilgili yapılan haberler gerçek değildir.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ve ekibinin verdiği transfer raporu doğrultusunda, çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte, henüz sona eren bir transfer çalışmamız bulunmamaktadır.

Yürütülen transfer çalışmalarının geldiği aşamalar, önce "KAP"a (Kamuyu Aydınlatma Platformu) daha sonra resmi sitemiz başta olmak üzere yayın organlarımız tarafından kamuoyuna duyurulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN