İçimde yara

İçimde yara
Pazartesi 07.01.2013

Nijerya Milli Takımı ile kampta bulunan yıldız futbolcu, "F.Bahçe'de forma giyememek içimde yara olarak kaldı. Gelişmeler hakkında ise yorum yapamam" diye konuştu

Spor kamuoyu, Spartak Moskova'nın Emmanuel Emenike'yi satışa çıkardığını, Nijeryalı futbolcuyu transfer görüşmeleri yapması için serbest bıraktığını dün Fotomaç'tan okumuştu. Rus ekibinin, yıldız futbolcuyu 10 milyon euro'ya satmaya hazır olduğu vurgulanmıştı.
Peki, Emenike bu haberler hakkında neler dedi? Afrika Kupası'na hazırlanan Nijerya Milli Takımı ile kampta bulunan fırtına golcü, son gelişmeler hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, "Fenerbahçe'de forma giyememek içimde yara olarak kaldı" dedi.

KİRALIK DA DÜŞÜNÜLÜYOR
Emenike, "Bir Türk futbolcusu için Fenerbahçe'de oynamak bir rüyadır. Benim için de bu geçerli. Ancak ben şu anda Spartak Moskova'nın oyuncusuyum. Varsa bazı gelişmeler, bunlar hakkında yorum yapamam" ifadesini kullandı. Fenerbahçe'nin Emenike için girişimlerini sürdürdüğü, kiralık formülünün de devrede olduğu belirlendi. Türkiye'de şike davasından hakkında 1-3 yıl hapis istenen Emenike, Fenerbahçe'nin teklifine "Hapis yatmayacağımı garanti edin imzayı atayım" yanıtı vermişti.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN