Fener'i istiyorsa defolsun gitsin!

Fener'i istiyorsa defolsun gitsin!
Çarşamba 09.01.2013

Belhanda'nın, kendisinden habersiz Fenerbahçe ile el sıkışmasına çok sinirlenen Nicollin, Faslı yıldızı kulüpte görmek istemediğini söyledi. L'quipe gazetesi, Nicollin'in Belhanda'da pazarlığı kızıştırmak için Tottenham'ı görüşmeye davet ettiğini yazdı. Oyuna gelmeyen Fenerbahçe cephesi ise Montpellier başkanını taktiksel açıklamalarını soğukkanlılıkla izliyor

Fenerbahçe, Montpellier'in yıldızı Younes Belhanda için bekleyişini sürdürürken, Fransız kulübünün başkanı Louis Nicollin, fazla para koparmak amacıyla taktik üstüne taktik geliştiriyor. Önceki akşam "Para konusunda Türkler'e güvenmiyorum, F.Bahçe 15 milyon euro'yu peşin verirse Belhanda'yı satarım, yoksa satmam" diyen Nicollin dün çok farklı konuştu.

Belhanda'nın izinsiz F.Bahçe ile anlaşmasına çok sinirlendiği belirtilen Nicollin, "Bu adamın Montpellier'de yeri yok. F.Bahçe'ye gitmek istiyorsa defolsun gitsin" dedi. Montpellier başkanı, bir yandan da Tottenham kozunu oynadı ve Belhanda ile ilgilenen İngiliz kulübünü görüşmeye davet etti. Ancak Tottenham'ın 12 milyon euro'dan yukarı çıkmayacağı ifade ediliyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN