Web Sürümüne Geç

  Fantastik bir geceydi

  Fantastik bir geceydi
  Perşembe 10.01.2013

  "Alex'e, 'Ödülün yarısı senin' dedim. Bana 'Yüzde 75'i senin' dedi. Ödülde taraftarın payı da büyük"

  Geçen sezon G.Birliği maçında attığı gol FIFA tarafından "Puşkaş Ödülü"ne layık görülen Stoch, İsviçre dönüşü basının karşısına çıktı. Slovak yıldız, golde korneri kullanan Alex ile kendisine oy veren F.Bahçe taraftarına teşekkür etti. Stoch, "Alex'i aradım. 'Ödülün yarısı senin' dedim. Bana, 'Hayır, ödülü hak ettin. Ödülün yüzde 75'i senin' cevabını verdi. Tüm goller güzeldi. Avantajım F.Bahçe taraftarı. Fantastik bir gece yaşadım" diye konuştu.

  BiR GOL ATSAM...
  Ödül aldıktan sonra herkesin kendisini arayıp tebrik ettiğini belirten Stoch şunları söyledi: Bu ödül bana moral verdi. Transfer haberleri çıkıyor ama bunlar benim dışımda. Şu anda tek düşüncem F.Bahçe'ye faydalı olmak. Sezonun ilk yarısında yeterli performans gösteremedim. Bunu biliyorum. Kamp güzel geçiyor. Hedefim ikinci yarıda daha fazla süre almak, daha çok gol atmak. Hocamla hiçbir sorunum yok. Bir gol atsam devamının geleceğini de biliyorum.

  SABAH 4'TE GELDi, iDMANA CIKTI
  Ödül aldıktan sonra hava muhalefetine takılan Stoch sabaha karşı 04.00'te Antalya'ya geldi. Tecrübeli oyuncu ayağının tozuyla idmana çıktı. Kocaman'ın bizzat kutladığı Stoch'u takım arkadaşları havaya fırlatarak tebrik etti. Son fırlatıştan sonra yere düşen Stoch'un kaçması ve arkadaşlarının kovalamasıyla renkli görüntüler oluştu.

  LOKOMOTiF KAPIYI CALDI
  Rus kulübünün F.Bahçe'ye resmi teklifte bulunduğu ve Stoch için 10 milyon euro+Pavluchenko'yu önerdiği iddia edildi. Sözleşmesinde "15 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi bulunan Stoch'un gitmek istemediği belirtiliyor. Arkadaşımız Emre Bol'a konuşan Miroslav Stoch, "Tek düşümcem F.Bahçe kupalar kazanmak. Bu ödül bana büyük moral verdi" dedi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN