Oda terapi bu da terapi

Oda terapi bu da terapi
Cuma 11.01.2013

Volkan, Gökhan ve Selçuk bazen oda oda gezerek bazen de dinlenme sırasında arkadaşlarıyla görüşüp sezonun ikinci yarısı için motive ediyor. Söylemleri hep aynı: Aykut hocayı geri döndürdük, şampiyonluk boynumuzun borcu oldu

F.Bahçeli oyuncular sezonun ikinci yarısında daha başarılı olmak için Antalya'da yoğun şekilde çalışırken kaptan Volkan Demirel, Gökhan Gönül ve Selçuk Şahin de herkesi motive etmeye uğraşıyor. Saha içinde, idman sırasında, dinlenme anında arkadaşlarıyla konuşan üç oyuncu "Şampiyonluğa mecburuz" diyerek onları psikolojik olarak da hazırlıyor. Söylemler hep aynı: "Hocamızı geri döndürdük. Şampiyonluk boynumuzun borcu."

SÖZÜMÜZÜ TUTALIM
Volkan, Aykut Kocaman'ın istifasını geri almasının en büyük nedeninin takıma güvenmesi olduğunu belirterek, "Ona söz verdik, ikna ettik. 'Şampiyon olacağız' demek diğer takımları küçümsemek olur. Elbette şampiyonluğu çok istiyoruz. Ancak daha önemlisi hocamıza 'Çok istedik, çok çalıştık, elimizden geleni yaptık' demektir. Bu kadar çalıştıktan sonra zaten başarı gelir. Çünkü biz Türkiye'nin en iyi takımıyız" dedi. Gökhan ve Selçuk da, "Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN